FORMULARZ AKREDYTACYJNY

PROSIMY WYPEŁNIĆ PONIŻSZE POLA:

Wyrażam zgodę, aby moje dane były zbierane w celu identyfikacji jako uprawnionego uczestnika konferencji prasowej oraz w celu przekazania materiałów przez Muzeum Pomnika Historii „Frombork - zespół katedralny” jako organizatora merytorycznego przed i po konferencji prasowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w zakresie opisanym w Informacji o Prywatności) w celu otrzymywania od Muzeum Pomnika Historii „Frombork - zespół katedralny” komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług Muzeum Pomnika Historii „Frombork - zespół katedralny” poprzez e-mail. Biorąc udział w niniejszym wydarzeniu, wyrażam zgodę na publikację mojego wizerunku i przetwarzanie moich danych osobowych.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 dotyczącym ochrony danych osobowych /RODO/ oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2014 r – Prawo Telekomunikacyjne, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wymienionych powyżej oraz zgodę na otrzymywanie od Muzeum Pomnika Historii – „Frombork – zespół katedralny” drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych w celach marketingowych podmiotów współpracujących z Muzeum Pomnika Historii – „Frombork – zespół katedralny” przez czas i w zakresie współpracy z Muzeum Pomnika Historii – „Frombork – zespół katedralny”, lub do momentu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Znany mi jest fakt, że administratorem moich danych osobowych jest Muzeum Pomnika Historii – „Frombork – zespół katedralny” z siedzibą we Fromborku (14-530) ul. Katedralna 8; e-mail: info@kopernik-frombork.pl. Przysługuje mi prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, zmiany, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wiem, że dane mogą zostać przekazane podmiotowi zapewniające mu techniczną obsługę bazy danych.

* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Na wskazany przez Państwa adres e-mail, po konferencji prasowej, zostaną wysłane materiały związane z głównymi wydarzeniami i inicjatywami Roku Jubileuszu Mikołaja Kopernika we Fromborku.